Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár 1* / Litoměřice


kategorie: Muži
26. 6. 2021 - 27. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 56.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 56.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 49.00
5 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 42.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 42.00
5 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 42.00
7 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
7 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 35.00 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 28.00
9 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 28.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 21.00
13 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 21.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 21.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 21.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 21.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 14.00
17 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 14.00 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 14.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018