Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár 1* / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
26. 6. 2021 - 27. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ ZDE

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 70.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 70.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 63.00
3 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 56.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 56.00
4 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 49.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 49.00
5 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 42.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 42.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 42.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 42.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 42.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 28.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00
9 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 28.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 28.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Silvia Poszmiková SVK 28.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 28.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 28.00
17 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 14.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00 Michaela Hadáčková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 14.00
17 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00
17 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 14.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00
17 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
25 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 7.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 7.00
25 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 7.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 7.00
9 Anna Pavelková S V B C, z.s. 28.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 28.00
25 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 7.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 7.00
25 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00
25 Tereza Novotná S V B C, z.s. 7.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 7.00
25 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.00
33 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 3.50 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 3.50
33 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 3.50 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 3.50
35 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 1.75 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 1.75
35 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 1.75 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 1.75
35 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 1.75 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 1.75
35 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 1.75 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 1.75
35 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.75 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 1.75
35 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 1.75 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 1.75
35 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 1.75
© ČVS 2015-2018