Český pohár (celostátní) / Praha (Ládví)


kategorie: Juniorky
3. 7. 2021 - 4. 7. 2021
 
Poznámka 2.7. 2021:
Změna ředitele turnaje: Michal Dvořáček.
Z důvodu akutní zdravotní indispozice se změnšuje delegace rozhodčích na ČP juniorek / Ládví. K dispozici v sobotu 3.7. bude pouze 1 rozhodčí, který dohlíží a píská vybraná utkání.
 
Poznámka 1. 7. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00.
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 54.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 54.00
3 Tereza Novotná S V B C, z.s. 48.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 48.00
4 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 42.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 42.00
5 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Karolína Vaňková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00
5 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 36.00 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
7 Teresa Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Mariana Tomasová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 24.00
9 Kristýna Picková S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
9 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
13 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 18.00 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 18.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Vendula Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Nicol Selicharová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
17 Veronika Mrázková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
17 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Zuzana Zádrapová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 12.00 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 12.00
25 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 6.00 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018