Český pohár (celostátní) / Praha (Vítkov)


kategorie: Junioři
4. 7. 2021
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 60.00
2 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 54.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 48.00
4 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 36.00
9 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
13 Ondřej Válka Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 18.00 Ondřej Habarta TJ TESLA BRNO z.s. 18.00
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 18.00 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 18.00
13 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 18.00 Eduard Vodička VK Lvi Praha, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018