Český pohár 3* / Opava


kategorie: Ženy
3. 7. 2021 - 4. 7. 2021
 
Poznámka 30. 6. 2021:
Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

Je možné se zároveň přihlásit na SC v U. Hradišti.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 120.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 120.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 108.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 96.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 84.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 72.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 72.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 72.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 72.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Anna Budinská VK Brno, z.s. 48.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 48.00
9 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 48.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 48.00
9 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 48.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 48.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 48.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 48.00
17 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
17 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
17 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00
25 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Michaela Hadáčková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
25 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 12.00
25 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 12.00
25 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
25 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 12.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 12.00
25 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 12.00
33 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 6.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 6.00
33 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
33 Michaela Vohnoutová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 6.00
33 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018