Český pohár 1* / Poděbrady


kategorie: Muži
10. 7. 2021 - 11. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Od 9. 7. 2021 platí nová pravidla Min. zdravotnictví mmj. ohledně podmínek bezinfekčnosti. V přílohách jsou nahrány aktuální hygienické podmínky. 
 
Poznámka 2. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Luke Smith AUS 70.00
2 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Leo Williams ZAF 63.00
3 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 56.00
4 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 49.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 49.00
5 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 42.00
7 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 35.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 35.00
7 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 35.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 35.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00
9 Martin Pavlovský Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 28.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 28.00
13 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 21.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 21.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 14.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 14.00
17 Jan Beran Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00
17 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 14.00
17 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 14.00
17 Michal Hons Prague beach team, z.s. 14.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 14.00
© ČVS 2015-2018