Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Junioři
10. 7. 2021 - 11. 7. 2021
 
Poznámka 2. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 54.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 36.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 36.00
5 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 36.00
5 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Tomáš Plemeník Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 24.00
13 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Ondřej Kundel Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tomáš Blažek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tomáš Kiša Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 18.00 Alex Mráz VK Lvi Praha, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018