Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
10. 7. 2021 - 11. 7. 2021
 
Poznámka 2. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 60.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 42.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 36.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 36.00
5 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 36.00
5 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Tomáš Plemeník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 24.00
13 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Ondřej Kundel Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Tomáš Blažek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tomáš Kiša Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 18.00 Alex Mráz VK Lvi Praha, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018