Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Junioři
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby




Poznámka 22. 5. 2021: Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 54.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 54.00
3 Vojtěch Herman Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 48.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 42.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 42.00
5 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Ondřej Kundel Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Richard Čermák Volleyball Nymburk z.s. 30.00 Martin Červinka Volleyball Nymburk z.s. 30.00
7 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 30.00
9 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 24.00 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 24.00
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 18.00 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 18.00
13 Tomáš Plemeník Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
17 Theodor Vašut Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018