Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby




Poznámka 22. 5. 2021: Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 60.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 54.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 54.00
3 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 42.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 42.00
5 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Ondřej Kundel Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 30.00 Martin Červinka SK Volejbal Kolín, z.s. 30.00
7 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 30.00
9 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 24.00 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 24.00
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 18.00 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 18.00
13 Tomáš Plemeník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
17 Theodor Vašut Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018