Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)


kategorie: Chlapci U20
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby




Poznámka 22. 5. 2021: Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 60.00 Jakub Sztolarik Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 60.00
2 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 54.00 Tadeáš Lex Volejbalový klub Ostrava, z.s. 54.00
3 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
4 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 42.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 42.00
5 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Ondřej Kundel Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 30.00 Martin Červinka SK Volejbal Kolín, z.s. 30.00
7 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 30.00
9 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
9 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 24.00 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 24.00
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
13 František Mlejnecký SK PROSEK PRAHA 18.00 Adam Karafiát SK PROSEK PRAHA 18.00
13 Tomáš Plemeník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 18.00 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 18.00
17 Theodor Vašut Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vojtěch Novotný Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018