Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Český pohár 3* Chodov u Karlových Varů


kategorie: Ženy
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 15. 7.:
Bude-li ve ČT v 20:00 k kvalfiikaci 19 a méně týmů, posunou se 3 nejlépe nasazené týmy kvalifikace přímo do hlasvní soutěže a zbylé týmy v kvalifikaci budou hrát o 6 postupových míst. 
 
Poznámka 12. 7.:
Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 108.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 108.00
3 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 84.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 84.00
5 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 72.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 72.00 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 72.00
7 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
7 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 60.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 48.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 48.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 36.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 36.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
17 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Katarina Kapralova SVK 48.00
13 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 36.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 36.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 36.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
17 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michaela Formánková Beachklub Ládví z.s. 24.00
17 Jana Fixová VK Dukla Liberec 24.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
25 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.00
25 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
27 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 6.00 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 6.00
27 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 6.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 6.00
27 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Adéla Borovcová VK Brno, z.s. 6.00
27 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
© ČVS 2015-2018