Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

UNIQA Český pohár 3* Chodov u Karlových Varů


kategorie: Muži
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 120.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 120.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 108.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 108.00
3 Marek Ludha SVK 96.00 Luboš Nemec SVK 96.00
4 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 84.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 84.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 72.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 72.00
5 František Knobloch Prague beach team, z.s. 72.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 72.00
7 Jan Štefko Volejbal Ostrava, s.r.o. 60.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 60.00
7 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 60.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 48.00
9 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 48.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00
9 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 48.00 Leo Williams RSA 48.00
13 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 36.00
13 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00
13 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 36.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 36.00
17 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 24.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00
17 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 24.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 24.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00
17 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
17 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 24.00
© ČVS 2015-2018