Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Český pohár 3* Chodov u Karlových Varů


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 108.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 108.00
3 Marek Ludha SVK 96.00 Luboš Nemec SVK 96.00
4 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 84.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 84.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 72.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 72.00
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 72.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 72.00
7 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 60.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 60.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 48.00
9 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 48.00
9 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 48.00 Leo Williams RSA 48.00
13 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 36.00
13 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 36.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 36.00
13 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 36.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 36.00
17 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00
17 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 24.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
17 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
17 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 24.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 24.00
© ČVS 2015-2018