Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR do 20 let / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
24. 7. 2021 - 25. 7. 2021
 
Poznámka 12. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 100.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 100.00
2 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 80.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 80.00
4 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 70.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 70.00
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 60.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 60.00
5 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 60.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 60.00
7 Jakub Bartůněk 50.00 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 50.00
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 50.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 50.00
9 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 40.00
9 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00 Martin Filuš SKUP Olomouc, z.s. 40.00
9 Tadeáš Lex VK Ostrava, s.r.o. 40.00 Jakub Přibyl Volejbalový spolek Ostrava 40.00
13 Vojtěch Herman Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 30.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00
13 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00 Jakub Sztolarik Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00
13 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Matyáš Martinovič 30.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018