UNIQA Mistrovství ČR do 20 let / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Juniorky
24. 7. 2021 - 25. 7. 2021
 
Poznámka 12. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00
2 Jana Fixová VK Dukla Liberec 90.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 90.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 60.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 60.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 60.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00
7 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 50.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 50.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 50.00
9 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 40.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
13 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Tereza Novotná S V B C, z.s. 30.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 30.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 30.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00
13 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
© ČVS 2015-2018