SMJ Český pohár 2* / Jihlava


kategorie: Ženy
24. 7. 2021 - 25. 7. 2021
 
Poznámka 12. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 90.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 72.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 72.00
4 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 63.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
7 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
7 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 45.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 45.00
9 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 36.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Michaela Formánková Beachklub Ládví z.s. 27.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 27.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 27.00
13 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 27.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 27.00
13 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 27.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
17 Natalie Šmídová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Monika Záveská Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 18.00
17 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 18.00 Barbora Románová SK Start Praha 18.00
17 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 18.00
17 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 18.00 Nikol Urbanová Volejbal Červený Kostelec, z.s. 18.00
17 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 18.00
25 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 9.00
25 Petra Nová TJ KRALUPY, z.s. 9.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018