Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR do 18 let / Chodov u K. Varů


kategorie: Chlapci U18
31. 7. 2021 - 1. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 18. 5. 2021:

Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 100.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 100.00
2 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00
3 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 80.00 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 80.00
4 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00
5 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 60.00 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 60.00
5 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 60.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 60.00
7 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 50.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 50.00
7 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 50.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 50.00
9 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 40.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 40.00
9 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 40.00 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 40.00
13 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00
13 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00
13 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 30.00 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 30.00 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018