Bowling Brno Český pohár 2* / Brno (VK)


kategorie: Ženy
14. 8. 2021 - 15. 8. 2021
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 81.00 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 81.00
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 63.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 63.00
5 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Michaela Formánková Beachklub Ládví z.s. 54.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 54.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 54.00
7 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 45.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 45.00
7 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
9 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 36.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
9 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 36.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 36.00
9 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
13 Anna Pavelková S V B C, z.s. 27.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 27.00
13 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 27.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 27.00
13 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 27.00
13 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 27.00
17 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 18.00
17 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 18.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 18.00
17 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 18.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
17 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 18.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 18.00
17 Adéla Borovcová VK Brno, z.s. 18.00 Zuzana Kratochvílová Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 18.00
© ČVS 2015-2018