ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
7. 8. 2021 - 8. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 70.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 63.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 63.00
3 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 56.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00
5 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 42.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 42.00
5 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 42.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 42.00
7 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 35.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 35.00
7 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 28.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 28.00
9 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 28.00 Jakub Bartůněk 28.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 28.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 28.00
9 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
13 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 21.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 21.00
13 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 21.00 Marek Holeček 21.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 21.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018