Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR do 22 let / Opava (Happy Sport)


kategorie: Ženy
7. 8. 2021 - 8. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 63.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00
3 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 56.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00
4 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 49.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 49.00
5 Jana Fixová VK Dukla Liberec 42.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
7 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 35.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 35.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 35.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 35.00
9 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 28.00 Nikol Urbanová Volejbal Červený Kostelec, z.s. 28.00
9 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 28.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 28.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 28.00
9 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
13 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 21.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 21.00
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00
13 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 21.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 21.00
© ČVS 2015-2018