Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
3. 9. 2021 - 5. 9. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ

Poznámka 31. 8. 2021:
Hráči si musí zajistit své dresy dle Hracího řádu. Promotér poskytuje dresy pouze na finálový zápas a zápas o 3. místo.

----------------------------------------------

Herní model turnaje bude H16-2KO.

V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 150.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 150.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 135.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 135.00
3 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
4 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
7 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 75.00
7 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 75.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 60.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
9 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 60.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
9 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 60.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 60.00
13 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 45.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 45.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 45.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 45.00
13 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 45.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018