ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
3. 9. 2021 - 5. 9. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ

Poznámka 31. 8. 2021:

Hráči si musí zajistit své dresy dle Hracího řádu. Promotér poskytuje dresy pouze na finálový zápas a zápas o 3. místo.

----------------------------------------------

Herní model turnaje bude H16-2KO.

V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 150.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 135.00 Anna Širůčková VK Brno, z.s. 135.00
3 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
4 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 105.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00
5 Anna Foktová VK Brno, z.s. 90.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00
7 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 75.00
7 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 75.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 75.00
9 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
9 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00 Kateřina Charlier 60.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 60.00
13 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 45.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 45.00
13 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 45.00
13 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 45.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 45.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 45.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 45.00
© ČVS 2015-2018