Český pohár (celostátní) / Opava


kategorie: Juniorky
10. 7. 2021 - 11. 7. 2021
 
Poznámka 9.7. 2021:
Turnaj se z důvodů měnších počtů přihlášek bude hrát systémem H24-2KO
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Od 9. 7. 2021 platí nová pravidla Min. zdravotnictví mmj. ohledně podmínek bezinfekčnosti. V přílohách jsou nahrány aktuální hygienické podmínky. 
 
Poznámka 2. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
Poznámka 28. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 48.00
4 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 36.00
7 Vendula Ebertová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Nicol Selicharová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 24.00
9 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
13 Veronika Mrázková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 18.00 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 18.00
13 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Daniela Carroll Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Hana Boštíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.00
17 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Lucie Glombová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Nikol Schröterová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Tereza Kafková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Kristýna Picková S V B C, z.s. 12.00 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 12.00
17 Carolína Kroutilová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Nela Sudová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 12.00
17 Monika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Natálie Přibylová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018