Český pohár (celostátní) / Praha (Střešovice)


kategorie: Chlapci U20
26. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ ONLINE

Poznámka 22. 6. 2021:
Zahájení kvalifikace bude v pátek v 16:00 na 3 - 4 hracích kurtech.

Poznámka 16. 6. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 11. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Tomáš Sekera VK Lvi Praha, z.s. 60.00
2 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 54.00 David Westphal Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 48.00
4 Vojtěch Herman Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 42.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 36.00
5 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00 Tadeáš Lex Volejbalový klub Ostrava, z.s. 36.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 36.00
5 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 František Mlejnecký SK PROSEK PRAHA 24.00
9 Radim Kylhof Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00 Tomáš Plemeník Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
13 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 18.00 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00
13 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 18.00
17 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Theodor Vašut Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Oskar Matl Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vojtěch Vytlačil SK Dansport Praha, z.s. 12.00
20 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00
20 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. 6.00 Matěj Kreysa Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018