Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Střešovice)


kategorie: Chlapci U20
26. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ ONLINE

Poznámka 22. 6. 2021:
Zahájení kvalifikace bude v pátek v 16:00 na 3 - 4 hracích kurtech.

Poznámka 16. 6. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 11. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 60.00 Tomáš Sekera VK Lvi Praha, z.s. 60.00
2 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 54.00 David Westphal Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 48.00
4 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 42.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 36.00
5 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 36.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 36.00
5 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 24.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 24.00
9 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Tomáš Plemeník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
13 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 18.00 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 18.00
13 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 18.00
17 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Theodor Vašut Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vojtěch Vytlačil SK Dansport Praha, z.s. 12.00
20 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 6.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00
20 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. 6.00 Matěj Kreysa Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018