Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: Muži
5. 7. 2021 - 6. 7. 2021
 
Zahájení kvalifikace bude v neděli v 13:00.
Zahájení kvalifikace bude v neděli v 12:00.
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

MIMOŘÁDNÁ ÚPRAVY HŘ JEN PRO TENTO TURNAJ:

Pro nasazení do turnaje se nepočítají turnaje konané 2. - 4. 7.!

Termín "standarní termín přihlášek" vč. podání žádostí o DK: čtvrtek 1. 7. v 20:00

termín "zveřejnění divokých karet": pátek 2. 7. v 20:00
termín "uzávěrka volného odhlášení": sobota 3. 7. v 12:00
termín "uzávěrka dopřihlášek": sobota 3. 7. v 20:00

Turnaj se ještě nebude započítávat pro nasazení do turnajů konaných 9. - 11. 7.!

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 108.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 108.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 96.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 96.00
4 Luboš Nemec SVK 84.00 Marek Ludha SVK 84.00
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Leo Williams RSA 72.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00
5 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 72.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 72.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 72.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 72.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 48.00
9 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 48.00
13 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
13 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00
13 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 36.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 36.00
17 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
21 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
21 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
21 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018