Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
5. 7. 2021 - 6. 7. 2021
 
Zahájení kvalifikace bude v neděli v 16:00.
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

MIMOŘÁDNÁ ÚPRAVY HŘ JEN PRO TENTO TURNAJ:

Pro nasazení do turnaje se nepočítají turnaje konané 2. - 4. 7.!

Je možné se zároveň přihlásit na ČP 3* v Opavě.

Termín "standarní termín přihlášek" vč. podání žádostí o DK: čtvrtek 1. 7. v 20:00
termín "zveřejnění divokých karet": pátek 2. 7. v 20:00
termín "uzávěrka volného odhlášení": sobota 3. 7. v 12:00
termín "uzávěrka dopřihlášek": sobota 3. 7. v 20:00

Turnaj se ještě nebude započítávat pro nasazení do turnajů konaných 9. - 11. 7.!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Jana Šimanicová SVK 108.00 Barbora Tokošová SVK 108.00
3 Anna Pospíšilová PKBVA, z.s. 96.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 96.00
4 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 84.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 84.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 72.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 72.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 36.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
13 Jana Fixová VK Dukla Liberec 36.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
17 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 24.00
17 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 24.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 24.00
21 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
21 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
21 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
21 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00
0 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 0 Adéla Jírovcová Volejbal Rudolfov, z.s. 0
© ČVS 2015-2018