Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
5. 7. 2021 - 6. 7. 2021
 
Zahájení kvalifikace bude v neděli v 16:00.
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

MIMOŘÁDNÁ ÚPRAVY HŘ JEN PRO TENTO TURNAJ:

Pro nasazení do turnaje se nepočítají turnaje konané 2. - 4. 7.!

Je možné se zároveň přihlásit na ČP 3* v Opavě.

Termín "standarní termín přihlášek" vč. podání žádostí o DK: čtvrtek 1. 7. v 20:00
termín "zveřejnění divokých karet": pátek 2. 7. v 20:00
termín "uzávěrka volného odhlášení": sobota 3. 7. v 12:00
termín "uzávěrka dopřihlášek": sobota 3. 7. v 20:00

Turnaj se ještě nebude započítávat pro nasazení do turnajů konaných 9. - 11. 7.!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 120.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00
2 Jana Šimanicová SVK 108.00 Barbora Tokošová SVK 108.00
3 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 96.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 96.00
4 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 84.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 84.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 72.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 72.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 48.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 48.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 36.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
13 Jana Fixová VK Dukla Liberec 36.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 36.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00
17 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 24.00
17 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 24.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 24.00
21 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
21 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 12.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
21 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 12.00
21 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00
0 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 0 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 0
© ČVS 2015-2018