ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pohár ČVS, Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 5. 2012 - 13. 5. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kateřina Hanáková TJ ODRY, z.s. 20.00 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
2 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 18.00 Eliška Krejčí 18.00
3 Tereza Vaňková 16.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 16.00
4 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 14.00 Pavla Rozkydálková 14.00
5 Markéta Janouchová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Klára Kotasová Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 12.00
6 Barbora Korhoňová 12.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
7 Katarina Možuchová SVK 10.00 Magdaléna Nociarová 10.00
8 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 10.00 Silvia Poszmiková SVK 10.00
9 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 8.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 8.00
10 Renata Jakubcová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 8.00
11 Radka Trulíková 8.00 Pavlína Plucnarová Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 8.00
12 Lenka Knězová 8.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 8.00
13 Kateřina Rybková Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Alžběta Cetlová 6.00
14 Lucie Korbelová 6.00 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
15 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 6.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00
16 Michaela Klečková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00 Gabriela Pokorná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018