Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Pohár ČVS, Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
28. 7. 2012 - 29. 7. 2012

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Klára Zelinková Prague beach team, z.s. 30.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Eliška Krejčí 27.00 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 27.00
3 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 24.00 Tereza Vaňková 24.00
4 Andrea Rybová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 21.00 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 18.00 Šárka Židová 18.00
6 Simona Valášková 18.00 Lenka Boušová Tělocvičná jednota Sokol Modřany 18.00
7 Silvia Poszmiková SVK 15.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 15.00
8 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Nora Havlínová 15.00
9 Lenka Grycová Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00
10 Františka Vidnerová 12.00 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 12.00
11 Jitka Korecká Prague beach team, z.s. 12.00 Natalie Boušková Prague beach team, z.s. 12.00
12 Gabriela Gergelyová 12.00 Štěpánka Gergelyová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
13 Markéta Nedbálková 9.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 9.00
14 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 9.00 Anna Štěpánková Prague beach team, z.s. 9.00
15 Kateřina Vodáková TJ Baník Svatava, z.s. 9.00 Anna Přibylová BeachPunk Team z.s. 9.00
16 Veronika Forstová 9.00 Natalja Erpsová 9.00
17 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 6.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018