Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga Muži 1.kolo / Praha (Hamr) (15ABV)


kategorie: Muži
10. 10. 2021

Poznámka 30. 10. 2021:

Dle Hracího řádu beachvolejbalových soutěží ABV ČVS pro období 2020 / 2021, Článku 3, odstavce 2 se turnajů ABV dospělých a regionálních halových turnajů dospělých se smí zúčastnit pouze hráči, kteří jsou starší než je věková kategorie U16. Tj. hráči narození 31. 12. 2005 a dříve (platí v roce 2021).

----------------------------------------------------------------

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, nahradnici odpovídá účasti v 2. lize.


 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 200.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 200.00
2 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 180.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 180.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 162.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 162.00
4 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 145.80 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 145.80
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 131.22 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 131.22
5 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 131.22 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 131.22
7 David Svrček BeachPunk Team z.s. 118.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 118.00
7 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 118.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 118.00
9 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28
9 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 106.28 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 106.28
11 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 106.28
11 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 106.28 Ondřej Mach Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 106.28
13 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 95.66 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 95.66
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 95.66 Jan Předota Prague beach team, z.s. 95.66
15 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 95.66 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 95.66
15 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 95.66 Marek Vlček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 95.66
101 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 106.28 Tomáš Dlouhý Volejbalový klub Příbram z.s. 106.28
102 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 95.66 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 95.66
103 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 86.10 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 86.10
104 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 77.48 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 77.48
105 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 71.74 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 71.74
105 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 71.74 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 71.74
© ČVS 2015-2018