Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga U20 1.kolo / Praha (Pankrác) (15ABV)


kategorie: Dívky U20
10. 10. 2021

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, nahradnici odpovídá účasti v 2. lize.


 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 200.00
2 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00
3 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00
4 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 188.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00
5 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
5 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00
7 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 176.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 176.00
7 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 176.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 176.00
9 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
9 Amélie Olivová Beachclub Strahov, z.s. 168.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 168.00
11 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 160.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 160.00
11 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 160.00 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 160.00
13 Kateřina Kopečná Beachklub Ládví z.s. 152.00 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 152.00
14 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 148.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 148.00
15 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 144.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 144.00
16 Daniela Mottlová Prague beach team, z.s. 140.00 Jessika Rusínová Prague beach team, z.s. 140.00
0 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 0 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 0
101 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Sára Císařová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
102 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 164.00 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 164.00
103 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 160.00 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 160.00
104 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 156.00 Adéla Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 156.00
105 Adéla Kesslerová Radotínský sportovní klub, z.s. 152.00 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 152.00
105 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 152.00 Eliška Hrdá Beach Service club z.s. 152.00
107 Magdaléna Škardová Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Adéla Uhrová Beachclub Strahov, z.s. 144.00
107 Lucie Faltová Beachklub Ládví z.s. 144.00 Ema Vavřičková Beachklub Ládví z.s. 144.00
109 Vivienne Töre Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00 Barbora Langová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00
110 Kristýna Hamplová Beach Service club z.s. 132.00 Nella Dobruská Beach Service club z.s. 132.00
111 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 128.00 Anna Šonková Beach Service club z.s. 128.00
© ČVS 2015-2018