Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga U20 2. kolo / Beachklub Pankrác (15ABV)


kategorie: Chlapci U20
6. 11. 2021

Turnaj kategorie U20 - junioři.

Standardní termín přihlášek: středa 3. 11. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: pátek 5. 11. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Kapacita - změna - 1.liga proběhne ve standardní kapacitě, případná 2.liga max 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 200.00
2 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 196.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 196.00
3 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00
4 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 188.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 188.00
5 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 184.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 184.00
5 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
7 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 176.00 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 176.00
7 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 176.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 176.00
9 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Adam Havlíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
9 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
11 Tomáš Zuska Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Albert Charamza Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
11 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 160.00 Jan Petera Prague beach team, z.s. 160.00
13 Antonín Marek Beach Service club z.s. 152.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 152.00
14 Filip Soukup Beach Service club z.s. 148.00 Šimon Turek Beach Service club z.s. 148.00
15 Jan Řehák Beach Service club z.s. 144.00 Jakub Boukal Beach Service club z.s. 144.00
16 Šimon Neřold Prague beach team, z.s. 140.00 Gabriel Hossain Prague beach team, z.s. 140.00
17 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 136.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 136.00
© ČVS 2015-2018