ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Muži 2. kolo / Strahov (15ABV)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: ABV - muži
7. 11. 2021

Turnaj kategorie muži.

Standardní termín přihlášek: středa 3. 11. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: sobota 6. 11. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 200.00 15.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00
2 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 180.00 13.50 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 180.00 13.50
3 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 162.00 12.15 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 162.00 12.15
4 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 145.80 10.94 Jakub Vála Beach Service club z.s. 145.80 10.94
5 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 131.22 9.84 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 131.22 9.84
5 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 131.22 9.84 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 131.22 9.84
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 118.00 8.85 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 118.00 8.85
7 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 118.00 8.85 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 118.00 8.85
9 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 106.28 7.97 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 106.28 7.97
9 Ruben Bartek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97
11 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 106.28 7.97
11 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 106.28 7.97 Jakub Bartůněk 106.28 7.97
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 95.66 7.17 Jan Beran Beach Service club z.s. 95.66 7.17
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 95.66 7.17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 95.66 7.17
15 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 95.66 7.17 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 95.66 7.17
15 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 95.66 7.17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 95.66 7.17
101 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 7.97
102 Adam Rosenbaum Volejbalový klub Příbram z.s. 95.66 7.17 Filip Palgut SVK 95.66 7.17
103 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 86.10 6.46 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 86.10 6.46
104 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 77.48 5.81 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 77.48 5.81
105 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 71.74 5.38 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 71.74 5.38
105 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 71.74 5.38 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 71.74 5.38
107 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 62.76 4.71 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 62.76 4.71
107 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 62.76 4.71 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 62.76 4.71
109 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 56.48 4.24 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 56.48 4.24
109 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 56.48 4.24 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 56.48 4.24
111 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 56.48 4.24 David Adam SK PROSEK PRAHA 56.48 4.24
111 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 56.48 4.24 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 56.48 4.24
113 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 50.84 3.81 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 50.84 3.81
© ČVS 2015-2018