Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Ženy 2. kolo / ABC Braník (15ABV)


kategorie: Ženy
14. 11. 2021

Turnaj kategorie ženy.

Standardní termín přihlášek: středa 10. 11. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: sobota 13. 11. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristína Harmanová SVK 200.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 200.00
2 Ľubica Šipošová SVK 196.00 Eva Eleková SVK 196.00
3 Katarina Kapralova SVK 192.00 Silvia Poszmiková SVK 192.00
4 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 188.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 188.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
5 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
5 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 184.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 184.00
5 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 184.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 184.00
9 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 168.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 168.00
9 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 168.00 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 168.00
11 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 160.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 160.00
11 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 160.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 160.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 152.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 152.00
14 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 148.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 148.00
15 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 144.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 144.00
16 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 140.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 140.00
101 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 168.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00
102 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 164.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 164.00
103 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 160.00 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 160.00
104 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 156.00 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 156.00
105 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 152.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 152.00
105 Zuzana Barvínková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 152.00 Jiřina Kubínová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 152.00
109 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00
111 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 128.00 Kristýna Kajerová Beachclub Strahov, z.s. 128.00
© ČVS 2015-2018