Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Ženy 2. kolo / ABC Braník (15ABV)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: ABV - ženy
14. 11. 2021

Turnaj kategorie ženy.

Standardní termín přihlášek: středa 10. 11. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: sobota 13. 11. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Kristína Harmanová SVK 200.00 15.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 200.00 15.00
2 Ľubica Šipošová SVK 196.00 14.70 Eva Eleková SVK 196.00 14.70
3 Katarina Kapralova SVK 192.00 14.40 Silvia Poszmiková SVK 192.00 14.40
4 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 188.00 14.10 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 188.00 14.10
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80
5 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80
5 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 184.00 13.80 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 184.00 13.80
5 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00 13.80 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00 13.80
9 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 168.00 12.60 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 168.00 12.60
9 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 168.00 12.60 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 168.00 12.60
11 Kristýna Makovská 160.00 12.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 160.00 12.00
11 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 160.00 12.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 160.00 12.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 152.00 11.40 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 152.00 11.40
14 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 11.10 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 11.10
15 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 144.00 10.80 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 144.00 10.80
16 Barbora Cihelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 140.00 10.50 Kristýna Měkotová 140.00 10.50
101 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 168.00 12.60 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 12.60
102 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 164.00 12.30 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 164.00 12.30
103 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 160.00 12.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 160.00 12.00
104 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 156.00 11.70 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 156.00 11.70
105 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 152.00 11.40 Barbora Bobková 152.00 11.40
105 Zuzana Barvínková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 152.00 11.40 Jiřina Kubínová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 152.00 11.40
109 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00 10.20 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00 10.20
111 Stela Heřmanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 128.00 9.60 Kristýna Kajerová 128.00 9.60
© ČVS 2015-2018