Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga U20 3. kolo / PBT Střešovice (15ABV)


kategorie: Chlapci U20
4. 12. 2021

Poznámka 2.1.3021:

Start turnaje 1.liga 8:30, prezence 8:00, začátek připadné 2.ligy 13:00. Prezence 12:30.

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

Turnaj kategorie U20 - junioři.

Standardní termín přihlášek: středa 1. 12. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: pátek 3. 12. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Lukas Niemeier HUN 196.00 Boldizsar Borbely HUN 196.00
3 Bence Tari HUN 192.00 Akos Veress HUN 192.00
4 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 188.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 188.00
5 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 184.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 184.00
5 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 184.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 184.00
7 Balázs Éliás HUN 176.00 Csanád Frányó HUN 176.00
7 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 176.00 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 176.00
9 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 168.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 168.00
9 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
11 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 160.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 160.00
11 Vojtěch Novotný Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 160.00
13 Dániel Polgár HUN 152.00 Iván Péli HUN 152.00
13 Filip Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 Michal Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00
13 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 152.00 Vojtěch Štrba Prague beach team, z.s. 152.00
16 Vojtěch Kohoutek Prague beach team, z.s. 140.00 Tadeáš Havlíček Prague beach team, z.s. 140.00
16 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 140.00 Adam Havlíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 140.00
16 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 140.00 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 140.00
© ČVS 2015-2018