Beachliga U20 3. kolo / BVŠP Koráb (15ABV)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: beachliga U20 - Juniorky
žebříček pro propsání bodů: U20 dívky
5. 12. 2021

Poznámka 3. 12. 2021:

POZOR! ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ 2. LIGY!
Z důvodu konání dvou lig v jeden den se bude hrát 1. liga v areálu BVŠP Koráb (Praha 8) a 2. liga v areálu BVŠP Domyno (Praha 4).


1. liga (kapacita 16 týmů)
místo konání: areál Koráb, Krejčího 2261, Praha 8
začátek: 9.15 prezence dvojic v hale, začátek turnaje nejpozději 9.30

2. liga (kapacita 20 týmů)
místo konání: areál Domyno, Novodvorská 1065/12, Praha 4 (vjezd z Chýnovské ulice)
začátek: 8.15 prezence dvojic v hale, začátek turnaje nejpozději 8.30

 
kontaktní údaje na organizační tým:
Andrea Vilhumová / turnaje@domyno.cz / 778 040 803
Filip Foglar / turnaje@domyno.cz / 774 900 809

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

Turnaj kategorie U20 - juniorky.

Standardní termín přihlášek: středa 1. 12. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: sobota 4. 12. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00
2 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 196.00 14.70 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 14.70
3 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 192.00 14.40 Linda Francová SK HAMR, z.s. 192.00 14.40
4 Vendula Ebertová Sportovní klub Meteor Praha 188.00 14.10 Nicol Selicharová Sportovní klub Meteor Praha 188.00 14.10
5 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80
5 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 184.00 13.80 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 184.00 13.80
7 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 13.20 Sára Císařová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 13.20
7 Šárka Janočková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 176.00 13.20 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 176.00 13.20
9 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60
10 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 164.00 12.30 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 164.00 12.30
11 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 12.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 12.00
11 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00
13 Adéla Kesslerová 152.00 11.40 Eliška Barešová 152.00 11.40
14 Kristýna Hamplová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 148.00 11.10 Nella Dobruská Beach Service club z.s. 148.00 11.10
15 Daniela Mottlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 144.00 10.80 Jessika Rusínová Prague beach team, z.s. 144.00 10.80
0 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 0 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 0 0
0 Lucie Kubelková Prague beach team, z.s. 0 0 Veronika Hrušková 0 0
101 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60
101 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 12.60 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 12.60
102 Kristýna Makovská 164.00 12.30 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 164.00 12.30
104 Julie Koupšetová Beach škola Plzeň, z.s. 156.00 11.70 Amálie Pížová Beach škola Plzeň, z.s. 156.00 11.70
105 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 11.40 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 11.40
105 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40
105 Barbora Jandová 152.00 11.40 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 152.00 11.40
105 Kateřina Kopečná 152.00 11.40 Ema Vavřičková Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40
109 Nela Ema Dostálová SK HAMR, z.s. 136.00 10.20 Lucie Tillová SK HAMR, z.s. 136.00 10.20
110 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 132.00 9.90 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 132.00 9.90
111 Jana Kinclová Prague beach team, z.s. 128.00 9.60 Sára Hodrová Prague beach team, z.s. 128.00 9.60
111 Adéla Potužníková SK HAMR, z.s. 128.00 9.60 Kristýna Holubová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 128.00 9.60
113 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 120.00 9.00 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 120.00 9.00
113 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 120.00 9.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 120.00 9.00
113 Magdaléna Škardová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 120.00 9.00 Angelika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00 9.00
113 Anna Šonková Beach Service club z.s. 120.00 9.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 120.00 9.00
117 Anna Nohavcová SK HAMR, z.s. 100.00 7.50 Adéla Syrovátková SK HAMR, z.s. 100.00 7.50
117 Barbora Chalušová Klub plážového volejbalu Plzeň z.s. 100.00 7.50 Eliška Radová Klub plážového volejbalu Plzeň z.s. 100.00 7.50
117 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 100.00 7.50 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 100.00 7.50
© ČVS 2015-2018