Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga Muži 3. kolo / ABC Braník (15ABV)


kategorie: Muži
5. 12. 2021

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

Turnaj kategorie dospělí.

Standardní termín přihlášek: středa 1. 12. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: sobota 4. 12. v 20:00

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 200.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 200.00
2 Jakub Vála Beach Service club z.s. 180.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 180.00
3 Leo Williams RSA 162.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 162.00
4 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 145.80 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 145.80
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 131.22 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 131.22
5 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 131.22 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 131.22
5 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 131.22 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 131.22
5 Herbert Waage BeachPunk Team z.s. 131.22 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 131.22
9 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 106.28
9 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 106.28 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 106.28
9 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 106.28
9 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 106.28
13 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66
13 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 95.66 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 95.66
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 95.66 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 95.66
13 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 95.66
17 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 33.36 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 33.36
17 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 33.36 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 33.36
17 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 33.36 Ondrej Spisiak SVK 33.36
© ČVS 2015-2018