Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Ženy 3. kolo / Ládví (15ABV)


kategorie: Ženy
12. 12. 2021

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

Turnaj kategorie dospělí.

Standardní termín přihlášek: středa 8. 12. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: pátek 10. 12. v 20:00 (po tomto datumu veškeré změny dvojic, dohlášky, odhlášky zařizuje pořadatel)

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Katarina Kapralova SVK 200.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 200.00
2 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00
3 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 192.00 Jana Krupařová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 192.00
4 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 184.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 184.00
5 Silvia Poszmiková SVK 184.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00
7 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 176.00 Silvie Vaňková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 176.00
7 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 176.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 176.00
9 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 168.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 168.00
11 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 160.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
11 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 160.00
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 152.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 152.00
14 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 148.00 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 148.00
15 Petra Adamová Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 144.00
101 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 168.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 168.00
102 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 164.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 164.00
103 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 160.00
104 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 156.00 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 156.00
© ČVS 2015-2018