Beachliga Ženy 3. kolo / Ládví (15ABV)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: Ženy
12. 12. 2021

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

Turnaj kategorie dospělí.

Standardní termín přihlášek: středa 8. 12. v 23:59
Termín pro odhlášky a dohlášky: pátek 10. 12. v 20:00 (po tomto datumu veškeré změny dvojic, dohlášky, odhlášky zařizuje pořadatel)

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Nasazení dle krajského žebříčku - Praha

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Katarina Kapralova SVK 200.00 15.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 200.00 15.00
2 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 14.70 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 14.70
3 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 192.00 14.40 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 192.00 14.40
4 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.10 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.10
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 184.00 13.80 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00 13.80
5 Silvia Poszmiková SVK 184.00 13.80 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00 13.80
7 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 176.00 13.20 Silvie Vaňková Prague beach team, z.s. 176.00 13.20
7 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 176.00 13.20 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 176.00 13.20
9 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 168.00 12.60 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 168.00 12.60
11 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 160.00 12.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00
11 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00
13 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40
14 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 148.00 11.10 Kristýna Makovská 148.00 11.10
15 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 10.80 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 10.80
101 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 168.00 12.60 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 168.00 12.60
102 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 164.00 12.30 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 164.00 12.30
103 Kristýna Dekařová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Vendula Rusá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00
104 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 156.00 11.70 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 156.00 11.70
© ČVS 2015-2018