Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Mucha Sekt Ženy / Brno (15ABV)


kategorie: Ženy
19. 2. 2022

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS ZÁPASŮ ZDE

  • Registrace do středy do 23:59
  • Platba startovného přes eshop do čtvrtek 12:00
  • Dohlášky do čtvrtka 20:00 (týmy, které se přihlásí po konci registrace a je otevřena 2. liga. Automaticky jsou nasazeni do 2. ligy.
  • Žádosti o DK do čtvrtek 12:00
  • Odhlášení do čtvrtka 20:00 (pak pouze s potvrzením od lékaře) Propadnutí startovného
  • Přihlášení po konci registrace maximalně do naplnění kapacity 1. ligy pokud je otevřená 2. liga týmy jdou automaticky do 2. ligy
  • Minimální počet je 6 týmů 2. liga se bude konat pouze pokud bude v 2. lize minimálně 6 týmu
  • Špatně přidělené body námitky nebo nasazení do turnaje do čtvrtka do 12:00. Poté nebudou již akceptovány
  • Body pro nasazení v turnaji jsou pouze body JMK
  • Až do odvolání nemohou být přítomni diváci. Během turnaje může být přítomen pouze trenér.
  • Hráči a trenéři musí prokázat bezinfekčnost doložením čestného prohlášení, které najdete u turnaje.

Partnerem turnaje kategorie JMK Ženy je Mucha Sekt.
Registrace týmů v den turnaje je 9:30 - 9:45. Začátek turnaje je 10:00. (2. liga registrace ve 14.30-
14:45, začátek turnaje 15:00)
V případě, že bude více jak 16 týmů, hrají se dva turnaje v jeden den. Od 10:00 1.liga, 15:00 2.liga.
Rozdělení do turnaje je vždy podle bodů.
Startovné lze zaplatit přes Eshop eshop.beachacademy.cz/kategorie/turnaje/
300 Kč / hráč
Kontakt na oganizátora: Lukáš Borek, 774444879

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 90.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 81.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 81.00
4 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.90 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 72.90
5 Jana Pantůčková Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 65.61 Petra Přerovská VTK Křenovice, z.s. 65.61
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
5 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 65.61
5 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 65.61
9 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14 Dorota Komanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14
9 Tereza Komárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14 Eva Mrhálková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 53.14
9 Hana Crhová BeachPunk Team z.s. 53.14 Alžběta Waageová SVK 53.14
9 Sofie Harazímová TJ ABC Braník, z.s. 53.14 Soňa Poláčková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 53.14
13 Zuzana Barvínková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 47.83 Jiřina Kubínová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 47.83
13 Erika Rachůnková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83 Vladimíra Volcová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83
13 Dominika Veselá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83 Alena Semorádová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 47.83
© ČVS 2015-2018