Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga Muži 4. kolo / Ládví (15ABV)


kategorie: Muži
9. 1. 2022

Začátek první ligy: 8:30 (prezence 8:15)

Začátek druhé ligy: 13:30 (prezence 13:15)

HRAJEME NA 6 KURTECH (velká hala)

Kontakt: beachliga@michaldvoracek.cz, 703 125 140

Selfreporting: https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=Selfreporting+formulář+-+povinná+osoba.pdf&id=1803

Turnaj se koná bez přístupu veřejnosti, výjimkou jsou trenéři!

 

 

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 200.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 200.00
2 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 196.00 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 196.00
3 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 192.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 192.00
4 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 188.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 188.00
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 184.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 184.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 184.00 Matěj Kollár SVK 184.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 176.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 176.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 176.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 168.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 168.00
11 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 160.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 160.00
11 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 160.00
13 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 152.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 152.00
13 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 152.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 152.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 152.00
17 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00
17 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 136.00 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 136.00
17 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 136.00
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 136.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 136.00
101 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
102 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 164.00 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 164.00
103 Ondrej Spisiak SVK 160.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 160.00
104 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 156.00 David Adam "SK Prosek Praha" 156.00
105 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 152.00 Tobiáš Brňák Prague beach team, z.s. 152.00
105 Michal Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 Filip Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00
107 Daniel Maldonado Prague beach team, z.s. 144.00 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 144.00
107 Jaroslav Luprich Sportovní klub Meteor Praha 144.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 144.00
109 Matěj Muzikant Beachklub Ládví z.s. 136.00 Lukáš Olšanský Beachklub Ládví z.s. 136.00
© ČVS 2015-2018