ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Ženy 4. kolo / Pankrác (15ABV)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: ABV - ženy
16. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00
2 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 196.00 14.70 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 196.00 14.70
3 Silvia Poszmiková SVK 192.00 14.40 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 192.00 14.40
4 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.10 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 188.00 14.10
5 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 184.00 13.80 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 184.00 13.80
5 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 184.00 13.80 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00 13.80
7 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 13.20 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 13.20
7 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 176.00 13.20 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 176.00 13.20
9 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 168.00 12.60 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 168.00 12.60
9 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 168.00 12.60 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 168.00 12.60
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00
11 Barbora Fremundová 160.00 12.00 Jana Fixová VK Dukla Liberec 160.00 12.00
13 Nikola Linhartová TJ OP Prostějov 152.00 11.40 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 152.00 11.40
14 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 11.10 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 11.10
15 Petra Adamová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 10.80 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 144.00 10.80
16 Kristýna Dekařová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 140.00 10.50 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 140.00 10.50
101 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 168.00 12.60 Linda Francová SK HAMR, z.s. 168.00 12.60
102 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 164.00 12.30 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 164.00 12.30
103 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 160.00 12.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 160.00 12.00
104 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.00 11.70 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 156.00 11.70
105 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 152.00 11.40 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 152.00 11.40
105 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 11.40 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 152.00 11.40
107 Kristýna Makovská 144.00 10.80 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 144.00 10.80
107 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 144.00 10.80 Katja Metsakoivu FIN 144.00 10.80
109 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 136.00 10.20 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 136.00 10.20
109 Zuzana Krejčíková Prague beach team, z.s. 136.00 10.20 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 136.00 10.20
111 Lucie Kubelková Prague beach team, z.s. 128.00 9.60 Veronika Hrušková 128.00 9.60
111 Johana Zápotocká Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 128.00 9.60 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 128.00 9.60
© ČVS 2015-2018