Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga U20 4. kolo / BVŠP Koráb (15ABV)


kategorie: Chlapci U20
8. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 200.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 200.00
2 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00
3 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 192.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00
4 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 188.00 Šimon Tůma Prague beach team, z.s. 188.00
5 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 184.00 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 184.00
6 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 180.00 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 180.00
7 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 Adam Havlíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00
7 Jan Petera Prague beach team, z.s. 176.00 Jakub Schimmer Prague beach team, z.s. 176.00
9 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 168.00 Antonín Marek Beach Service club z.s. 168.00
10 Matěj Muzikant Beachklub Ládví z.s. 164.00 Lukáš Olšanský Beachklub Ládví z.s. 164.00
11 Adam Konrád Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Filip Šplíchal Beachclub Strahov, z.s. 160.00
11 Ondřej Klimeš Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Karel Tušek Beachclub Strahov, z.s. 160.00
© ČVS 2015-2018