Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga U20 4. kolo / SK Hamr (15ABV)


kategorie: Dívky U20
8. 1. 2022

Místo konání: SK HAMR, Záběhlická, Praha 10

Termín turnaje:  sobota 8.1.2022

Začátek turnaje   2. liga  - 09:00 h (prezence v 08:30 h) 

                             1. liga   - 13:30 h (prezence 13:00 h)

Kategorie:  U20 Ž

 Uzávěrka přihlášek:   6.1.2022  ve  23:55 h

V případě odhlášení dvojice se nasazení po uzavření přihlášek neposouvá!!!

 Turnaje se účastní pouze hráči a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně trenérů.

účast je možná za podmínky- očkování nebo prodělání nemoci

Pro start v turnaji je potřeba dodání vyplněného dokumentu – „Selfreporting".

https://www.cvf.cz/beach_priloha.php?nazev=Selfreporting+formula%CC%81r%CC%8C+-+povinna%CC%81+osoba+26_6_2021.pdf&id=1881

 Organizátor: Richterová Anna,tel.  602882445

                       e-mail:  anna.richterova@hamrsport.cz

 Ředitel turnaje: Hadrava Milan, tel.739549005

                         e-mail: milan.hadrava@hamrsport.cz

 

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 196.00
3 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 192.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 192.00
4 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 188.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 188.00
5 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 184.00 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 184.00
5 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 184.00
7 Sára Císařová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 Adéla Adamcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00
7 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 176.00
9 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 168.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 168.00
9 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 168.00 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 168.00
11 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 160.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 160.00
11 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 160.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 160.00
13 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
13 Aneta Štěpánková Prague beach team, z.s. 152.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 152.00
15 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 144.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 144.00
15 Lucie Faltová Beachklub Ládví z.s. 144.00 Kateřina Kopečná Beachklub Ládví z.s. 144.00
101 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00
102 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 164.00 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 164.00
103 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 160.00
105 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Stela Heřmanová Beachclub Strahov, z.s. 152.00
105 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 152.00 Lucie Fibírová Beachklub Ládví z.s. 152.00
107 Barbora Machutová SK HAMR, z.s. 144.00 Andrea Teichmannová SK HAMR, z.s. 144.00
107 Kateryna Dobrenka Beachclub Strahov, z.s. 144.00 Anna Šimíčková Beachclub Strahov, z.s. 144.00
109 Ema Jirešová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00
109 Anna Nohavcová SK HAMR, z.s. 136.00 Adéla Syrovátková SK HAMR, z.s. 136.00
111 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 128.00 Emy Maivald Beachclub Strahov, z.s. 128.00
111 Adéla Dvořáková Prague beach team, z.s. 128.00 Markéta Lakomá Prague beach team, z.s. 128.00
113 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 120.00 Adéla Kadlecová Beach Service club z.s. 120.00
113 Michaela Pražáková Prague beach team, z.s. 120.00 Daniela Mottlová Prague beach team, z.s. 120.00
115 Magdaléna Škardová Beachclub Strahov, z.s. 108.00 Daniela Barabasheva Beachclub Strahov, z.s. 108.00
115 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 108.00 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 108.00
116 Anna Šonková Beach Service club z.s. 104.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 104.00
116 Kristýna Hamplová Beach Service club z.s. 104.00 Eliška Pešková Beach Service club z.s. 104.00
© ČVS 2015-2018