Podještědská beachliga 2021/22 - 7.kolo - ženy U20 (15ABV)


kategorie: Dívky U20
žebříček pro zapsání bodů: Podještědská beachliga 2021/22 - U20 ženy
žebříček pro propsání bodů: U20 dívky
12. 3. 2022

Krajská soutěž Libereckého kraje.

Hala

Beach klub Liberec

Na Skřivanech 15, Starý Harcov

LIBEREC 46015

přihlašovat se můžete přes VIS, do 11.3.2022 do 20:00 hod.

ročníky 2003 a mladší 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Sára Müllerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 25.00 15.00 Anna Gschwentnerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 25.00 15.00
2 Lenka Ruckensteinerová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 24.00 14.40 Tereza Studená S V B C, z.s. 24.00 14.40
3 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 23.00 13.80 Kristýna Reinišová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 23.00 13.80
4 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 22.00 13.20 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 22.00 13.20
5 Kateřina Cihlářová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 21.00 12.60 Sára Magdová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 21.00 12.60
6 Natálie Ďuroňová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00 12.00 Mariana Ďuroňová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00 12.00
7 Adéla Kučerová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 19.00 11.40 Rozálie Smržová Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 19.00 11.40
8 Klára Westfálová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 10.80 Bára Řeháčková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 10.80
9 Adéla Vosyková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 17.00 10.20 Michaela Čtvrtečková Beach Aréna Ústí n. L., z.s. 17.00 10.20
10 Renáta Šimoníčková 16.00 9.60 Adéla Kotrmanová 16.00 9.60
11 Markéta Vodrážková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 15.00 9.00 Emma Šteinfestová 15.00 9.00
12 Karolína Gajdošová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 14.00 8.40 Kateřina Bubeníková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 14.00 8.40
13 Nela Kotrmanová 13.00 7.80 Nela Rajtrová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 13.00 7.80
14 Barbora Dědíková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 7.20 Karolína Bílková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 7.20
15 Madlen Lokšová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 11.00 6.60 Anna Ruckensteinerová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 11.00 6.60
16 Klára Vitvarová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 10.00 6.00 Nikola Netušilová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 10.00 6.00
17 Adéla Pytlounová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.00 5.40 Nikola Harazimová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 9.00 5.40
18 Jindřiška Hypšová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 8.00 4.80 Veronika Mindlová 8.00 4.80
19 Barbora Listíková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 7.00 4.20 Valerie Pavlů Beach club Harcov - Liberec, z.s. 7.00 4.20
© ČVS 2015-2018