Beachliga U20 5. kolo / Strahov (15ABV)


kategorie: Dívky U20
23. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Rozálie Mrázová Beachklub Ládví z.s. 196.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 196.00
3 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 192.00
4 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 188.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 188.00
5 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00 Kamila Kašparová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 184.00
5 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
7 Kristýna Makovská Prague beach team, z.s. 176.00 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 176.00
7 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 176.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 176.00
9 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 168.00 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 168.00
9 Anna Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00 Adéla Šimíčková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00
11 Adéla Uhrová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Stela Heřmanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00
11 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 160.00 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 160.00
13 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
14 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 148.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 148.00
101 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 168.00 Anna Pavelková S V B C, z.s. 168.00
102 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 164.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 164.00
103 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 160.00 Kristýna Holubová SK HAMR, z.s. 160.00
104 Julie Novotná Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.00 Barbora Malivánková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.00
105 Kateryna Dobrenka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Alexandra Chytrá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 152.00
105 Nikol Jakoušová TJ ABC Braník, z.s. 152.00 Jolana Schröffelová TJ ABC Braník, z.s. 152.00
107 Jana Kinclová Prague beach team, z.s. 144.00 Barbora Kupková Prague beach team, z.s. 144.00
107 Julie Vignerova Beach Service club z.s. 144.00 Nela Dvořáková Beach Service club z.s. 144.00
© ČVS 2015-2018