Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Beachliga Muži 5. kolo / Pankrác (15ABV)


kategorie: Muži
23. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 200.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 196.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 196.00
3 Leo Williams RSA 192.00 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 192.00
4 Luboš Nemec SVK 188.00 Marek Jány SVK 188.00
5 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 184.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 184.00
5 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 184.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 184.00
7 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 176.00 Václav Kurka TJ Orion Praha, z.s. 176.00
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 176.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 176.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 168.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 168.00
11 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 160.00
11 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 160.00
13 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 152.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 152.00
14 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 148.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 148.00
15 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 144.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 144.00
16 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 140.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 140.00
101 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 168.00
102 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 164.00 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 164.00
103 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00
104 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 156.00 Jan Předota Prague beach team, z.s. 156.00
105 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 David Adam "SK Prosek Praha" 152.00
106 Ondrej Spisiak SVK 148.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 148.00
107 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 144.00 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00
107 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 144.00 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 144.00
109 Chiheb Ed-Dine Ben Salem Prague beach team, z.s. 136.00 Jan Blaschke Prague beach team, z.s. 136.00
© ČVS 2015-2018