Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Beachliga Muži 5. kolo / Pankrác (15ABV)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: beachliga muži
žebříček pro propsání bodů: ABV - muži
23. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 200.00 15.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00
2 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 196.00 14.70 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 196.00 14.70
3 Leo Williams RSA 192.00 14.40 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 192.00 14.40
4 Luboš Nemec SVK 188.00 14.10 Marek Jány SVK 188.00 14.10
5 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 184.00 13.80
5 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 184.00 13.80 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 184.00 13.80
7 Jakub Bartůněk 176.00 13.20 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 176.00 13.20
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 176.00 13.20 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 176.00 13.20
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 168.00 12.60 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 168.00 12.60
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 168.00 12.60 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 168.00 12.60
11 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 160.00 12.00
11 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 160.00 12.00
13 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 152.00 11.40 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 152.00 11.40
14 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 148.00 11.10 Kryštof Jireš SK PROSEK PRAHA 148.00 11.10
15 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 144.00 10.80 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 144.00 10.80
16 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 140.00 10.50 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 140.00 10.50
101 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 168.00 12.60 Marek Holeček 168.00 12.60
102 Kryštof Kvíčala Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 164.00 12.30 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 164.00 12.30
103 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 160.00 12.00
104 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 156.00 11.70 Jan Předota Prague beach team, z.s. 156.00 11.70
105 Vojtěch Maryška Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 11.40 David Adam SK PROSEK PRAHA 152.00 11.40
106 Ondrej Spisiak SVK 148.00 11.10 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 148.00 11.10
107 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 144.00 10.80 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 144.00 10.80
107 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 144.00 10.80 Karel Šteker Prague beach team, z.s. 144.00 10.80
109 Chiheb Ed-Dine Ben Salem Prague beach team, z.s. 136.00 10.20 Jan Blaschke Prague beach team, z.s. 136.00 10.20
© ČVS 2015-2018