Beachliga Ženy 5. kolo / PBT (15ABV)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: beachliga ženy
žebříček pro propsání bodů: Ženy
30. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápis Body propisJménoOddílBody zápis Body propis
1 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 15.00
2 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 196.00 14.70 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 196.00 14.70
3 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 192.00 14.40 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 192.00 14.40
4 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 188.00 14.10 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 188.00 14.10
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 13.80
5 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 184.00 13.80 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 184.00 13.80
7 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 176.00 13.20 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 176.00 13.20
7 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 176.00 13.20 Valerie Bizzuto SK Dansport Praha, z.s. 176.00 13.20
9 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 168.00 12.60 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 168.00 12.60
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 168.00 12.60 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 168.00 12.60
11 Oldřiška Žídková SK HAMR, z.s. 160.00 12.00 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 160.00 12.00
11 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 160.00 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 160.00 12.00
13 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00 11.40 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00 11.40
13 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 152.00 11.40 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 152.00 11.40
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 152.00 11.40 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 152.00 11.40
13 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 152.00 11.40 Kristýna Měkotová 152.00 11.40
17 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 136.00 10.20 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 136.00 10.20
17 Ema Jirešová Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 136.00 10.20 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00 10.20
© ČVS 2015-2018