Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Beachliga Ženy 5. kolo / PBT (15ABV)


kategorie: Ženy
30. 1. 2022

Poznámka 29.12.11. 2021:

Veškeré informace k turnajům PBL v obecných propozicích.

 

Poznámka 23.11. 2021:

Nová epidemiologická pravidla platná od 22.11. 2021

https://www.cvf.cz/cvs/zpravy/nova-epidemiologicka-pravidla-platna-pro-sport-od-22-11-2021-23466.html

 

Startovní listina kategorie U16 a U18: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize, "náhradníkům" č. 33 - 48 odpovídá účast v 3. lize, "náhradníkům" č. 49. - 68 odpovídá účast ve 4. lize. Týmy na pozicích 69 a dále jsou skuteční náhradníci turnaje.

 Startovní listina kategorie U20 a DOSPĚLÍ: Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 200.00
2 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 196.00 Denisa Bozsokiová SK HAMR, z.s. 196.00
3 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 192.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 192.00
4 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 188.00 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 188.00
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 184.00
5 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 184.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 184.00
7 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 176.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 176.00
7 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 176.00 Valerie Bizzuto Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 176.00
9 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 168.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 168.00
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 168.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 168.00
11 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 160.00 Anna Pavlovová TJ Lokomotiva Břeclav volejbalový oddíl, pobočný spolek 160.00
11 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 160.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 160.00
13 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 152.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 152.00
13 Alžběta Jílková Prague beach team, z.s. 152.00 Daniela Horská Prague beach team, z.s. 152.00
13 Linda Francová SK HAMR, z.s. 152.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 152.00
13 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 152.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 152.00
17 Lucie Bímová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 136.00 Barbora Honzková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 136.00
17 Ema Jirešová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00 Jana Opriš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 136.00
© ČVS 2015-2018