Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Zimní pohár Beach Service MUŽI 2. kolo (15ABV)


kategorie: Muži
29. 1. 2022

Přihlašování na turnaj přes VIS.

Kapacita: 24 dvojic

Uzávěrka přihlášek: Středa 29.1. 23:59.

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 8 dvojic.

Nasazení dle Hracího řádu ABV.

Startovné: 300,-/os.

Prezence dvojic do: 8:40.

Start prvních zápasů: 9:00.

Místo konání: TJ Sokol Letná, Republikánská 22, 312 00, Plzeň

Herní systém: Skupiny, play-off.

Míče: Gala Smash Plus 6

Hlavní organizátor turnaje: Jan Pešek, +420725234951, plzen@beachservice.cz.

NOVÉ PODMÍNKY ÚČASTI VZHLEDEM KE COVID SITUACI:

Souhrn pravidel 
Děti do 12 let
  • beze změny, i nadále mohou na halu bez prokázání bezinfekčnosti (jako hráči i jako diváci).
Mládež od 12 do 17 let
  • na halu může, pokud se prokáže očkovacím certifikátem či certifikátem s laboratorním potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech,
  • pro tuto věkovou kategorii platí i negativní PCR test, jeho platnost je sedm dní.
Dospělí (18 let a starší)
  • prokázat se mohou pouze očkovacím certifikátem či certifikátem s laboratorním potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech,
  • neplatí PCR test (výjimka osoby s neukončeným očkováním či osoby, které se ze zdravotních důvodů očkovat nemohou)

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 25.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 25.00
2 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 22.50 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 22.50
3 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 20.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 20.00
4 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.50 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.50
5 Vítězslav Šimek Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Věrnoch Beach Service club z.s. 15.00
5 Marek Pohl Beach Service club z.s. 15.00 Adam Ambrož Beach Service club z.s. 15.00
5 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 15.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 15.00
5 Jan Beran Beach Service club z.s. 15.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018